Analiza techniczna Dow Jones: powrót z ostrożnym wzrostem

Indeks Dow Jones Industrial Average wzrósł podczas ostatnich notowań na poziomach intraday, osiągając w ostatnich sesjach wzrost o 1,29%. Dodał około 416,33 pkt i ustabilizował się na koniec handlu na poziomie 32 812 501, po tym jak spadł podczas wtorkowego handlu o -0,23%.

Po spadku we wtorek, akcje wróciły do ​​handlu w środę, gdy przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi opuściła Tajwan, a Chiny nie podjęły żadnych natychmiastowych działań wojskowych.

Opublikowane w środę lepsze niż oczekiwano dane gospodarcze również pomogły w zwyżce cen akcji. Wskaźnik PMI ISM Non-Manufacturing wzrósł w lipcu do 56,7 z 55,3 w czerwcu. Analitycy ankietowani w FactSet spodziewali się, że odczyt wyniesie około 53,5.

Tymczasem prezes Fed z St. Louis, James Bullard, powiedział w środę CNBC, że nie wierzy, że Stany Zjednoczone weszły w recesję, a prezes Fed Richmond Thomas Barkin w środę dołączył do decydentów, mówiąc, że amerykański bank centralny jest zaangażowany w ustalanie inflacji. pod kontrolą i sprowadził go z powrotem do celu 2%.

Krystian Furmański

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.