USD/ZAR: ważny opór na widoku, byki grożą wzrostami

Względny spokój sierpniowego handlu prawdopodobnie całkowicie zniknie w nadchodzących dniach, ponieważ inwestorzy reagują na bardziej nerwowe nastroje, a USD/ZAR może okazać się bardzo niestabilny.

W chwili pisania tego tekstu kurs USD/ZAR jest zbliżony do poziomu 17.0000, ponieważ bycze spekulacje są brane pod uwagę.

Kurs USD/ZAR jest w zasięgu wzroku 17.0000 z obfitą aktywną akcją cenową.  Na zawołanie w środku burzy wywołanej przez prezesa Rezerwy Federalnej Jerome’a ​​Powella w piątek, para walutowa USD/ZAR spadła z dołka wynoszącego prawie 16,71000 do 16,90000 bez większego wahania. Dzięki wczesnym transakcjom dzisiejszego ranka kurs USD/ZAR nadal wzrastał i zbliża się do kluczowych wskaźników psychologicznych w pobliżu 17.0000.

17.0000 Może okazać się Lynchpin dla dynamicznego ruchu w USD/ZAR w tym tygodniu

Może wydawać się dość proste, aby powiedzieć, że 17.0000 jest ważne z psychologicznego punktu widzenia, ale po przebiciu tego wskaźnika w górę już w lipcu i dopiero w zeszłym tygodniu, USD/ZAR może zacząć tworzyć grupę „backerów”, którzy uważają, że para forex powinna być wyższa od tego poziom zasadniczo na razie . Warunki na globalnym rynku pozostają nerwowe, a konferencja bankierów centralnych w Jackson Hole, która odbyła się w zeszłym tygodniu, niewiele zrobiła, aby uspokoić umysły instytucji finansowych.

Krystian Furmański

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.