Prognoza dla złota: Rynki nadal szlifują się ogólnie w bok

Złoto spada wraz ze wszystkim innym w stosunku do dolara amerykańskiego i po prostu nie widzę, jak to się zmieni w najbliższym czasie.

Rynki złota zrobiły bardzo niewiele podczas czwartkowej sesji, być może po to, by trochę odpocząć po ogromnych ruchach, które widzieliśmy w ciągu ostatnich kilku dni, które zakończyły się jedynie hałasem. Ostatecznie złoto musi martwić się o dolar amerykański i stopy procentowe, które z czasem będą rosły, więc nadal nie mogę się doczekać złota, ale zdaję sobie również sprawę, że jesteśmy na znaczącym, strukturalnie wspieranym poziomie.

Patrząc na ten wykres, możesz zauważyć, że kręcimy się wokół poziomu 1680 USD, obszaru, który jest głównym poziomem zainteresowania długoterminowymi opłatami. Teraz, gdy kręcimy się wokół tego obszaru, wszystko sprowadza się do tego, czy jest coś, co mogłoby kopnąć ten rynek, aby mógł znów zacząć spadać. W końcu trudno wyobrazić sobie scenariusz, w którym nagle zobaczymy, jak dolar zostanie uderzony, co prawdopodobnie zajęłoby poszukiwanie złota przez dłuższy czas.

Szukaj okazji do zwarcia!

  • Patrząc na ten wykres, myślę, że możesz zobaczyć, jak głośno będzie to prawdopodobnie będzie, więc nie będę agresywny, gdy gdzie indziej, dopóki nie spadniemy poniżej ostatnich dołków.
  • Jeśli to zrobimy, w tym momencie podejrzewam, że złoto pójdzie w stronę poziomu 1500 dolarów, kolejnej dużej, okrągłej, psychologicznie znaczącej liczby.
  • W tym ogólnym sąsiedztwie spodziewam się kolejnej walki, a następnie poziomu 1200 $, który jest również głównym obszarem wsparcia.

Krystian Furmański

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.