USD/INR: Wygląda na to, że droga przed nami jest gotowa do wprowadzenia gwałtownych wstrząsów

Technicznie rzecz biorąc, kurs USD/INR może być postrzegany jako osiągający szczyty w połowie lipca i stopniowo wyprzedawany od tego czasu . Jednak traderzy, którzy śledzą dane fundamentalne, doceniają nastroje behawioralne generowane przez podwyżki stóp procentowych i perspektywy amerykańskiej Rezerwy Federalnej. Spadki do krótkoterminowych minimów w piątek nagle uległy odwróceniu, kiedy z danych gospodarczych z USA stało się jasne, że inflacja płac pozostaje wiarygodnym zagrożeniem w Stanach i prawdopodobnie amerykański bank centralny będzie musiał zmierzyć się z tym problemem.

Jeśli poziom 79.5100 nadal okaże się trwały jako wsparcie dla USD/INR w krótkim okresie, może to pobudzić spekulacyjne pozycje kupna.
Ten cały tydzień będzie prawdopodobnie świadkiem dość niestabilnych akcji cenowych, ponieważ domy finansowe będą interpretować swoje analizy dotyczące działań amerykańskich Fed w nadchodzących miesiącach.
Jastrzębia perspektywa amerykańskiego Fed może doprowadzić do większego kupowania USD/INR.
Chociaż ważne wszechczasowe maksima z pewnością spotkały się z dość silną wyprzedażą i osiągnęły niższe głębokości na początku sierpnia, po ostatniej piątkowej i dzisiejszej porannej akcji cenowej USD/INR wciąż jest w zasięgu wzroku silnej lipcowej aktywności. Spekulanci, którzy uważają, że USD/INR mogą testować wyższe wartości, powinni zachować realistyczne cele i nie dążyć do gwiazd.

Weronika Zachara

Learn More →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.